Atviras Šaltinis · Kalba: Polski

Lenkija · Naftos produktai, kuras, elektra ir energija

Oficialus TED pavadinimas · Polski

„Sukcesywna dostawa paliw płynnych - oleju napędowego na rzecz PKS w Kłodzku S.A. wraz z wstawieniem terminalu paliwowego

PKS w Kłodzku S.A. · Lenkija

Terminas 2026-09-09 07:00 UTC
Numatoma vertėNepaskelbta
Paskelbta2026-08-31
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · Polski

Kas perkama?

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przez Wykonawcę własnym transportem (na koszt i ryzyko Wykonawcy) paliw płynnych w postaci oleju napędowego na rzecz Zamawiającego do zbiornika wchodzącego w skład terminalu paliwowego wraz z postawieniem przez Wykonawcę przedmiotowego terminalu paliwowego na terenie prowadzenia działalności przez Zamawiającego – działce nr 3/48 powstałej na skutek podziału geodezyjnego działki nr 3/32 położonej w Kłodzku przy ulicy Dusznickiej nr 1. 2. Olej napędowy musi spełniać klasyfikację na podstawie PN-EN 590. 3. Szacunkowa ilość oleju napędowego wynosi 408 m³ na 24 miesiące. 4. Zamawiający wymaga aby stacja Wykonawcy znajdowała się w obrębie 2 km od siedziby Zamawiającego, z której Zamawiający będzie mógł skorzystać w przypadku awarii terminala trwa

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

  1. Skelbimas apie pirkimą

    · TED 566208-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗
  2. Pataisymo skelbimas Dabartinis skelbimas

    · TED 597991-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 597991-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-08-31 10:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.