Åben Kilde · Sprog: Polski

Polen · Olieprodukter, brændstoffer, elektricitet og energi

Officiel TED-titel · Polski

„Sukcesywna dostawa paliw płynnych - oleju napędowego na rzecz PKS w Kłodzku S.A. wraz z wstawieniem terminalu paliwowego

PKS w Kłodzku S.A. · Polen

Frist 9. sep. 2026 07.00 UTC
Anslået værdiIkke oplyst
Offentliggjort31. aug. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Polski

Hvad indkøbes?

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przez Wykonawcę własnym transportem (na koszt i ryzyko Wykonawcy) paliw płynnych w postaci oleju napędowego na rzecz Zamawiającego do zbiornika wchodzącego w skład terminalu paliwowego wraz z postawieniem przez Wykonawcę przedmiotowego terminalu paliwowego na terenie prowadzenia działalności przez Zamawiającego – działce nr 3/48 powstałej na skutek podziału geodezyjnego działki nr 3/32 położonej w Kłodzku przy ulicy Dusznickiej nr 1. 2. Olej napędowy musi spełniać klasyfikację na podstawie PN-EN 590. 3. Szacunkowa ilość oleju napędowego wynosi 408 m³ na 24 miesiące. 4. Zamawiający wymaga aby stacja Wykonawcy znajdowała się w obrębie 2 km od siedziby Zamawiającego, z której Zamawiający będzie mógł skorzystać w przypadku awarii terminala trwa

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

  1. Udbudsbekendtgørelse

    · TED 566208-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗
  2. Berigtigelse Aktuel meddelelse

    · TED 597991-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 597991-2026, senest kontrolleret 31. aug. 2026 10.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.