Atviras Šaltinis · Kalba: Português

Portugalija · Laboratorinė, optinė ir tikslioji įranga

Oficialus TED pavadinimas · Português

4026021369/DA/B0036/2026-Aquisição de Apontadores iluminadores - laser light module - Vario-Ray Low Profile

Estado-Maior do Exército · Portugalija

Terminas 2026-09-24 23:59 UTC
Numatoma vertė196 000 EUR
Paskelbta2026-08-27
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · Português

Kas perkama?

4026021369/DA/B0036/2026-Aquisição de Apontadores iluminadores - laser light module - Vario-Ray Low Profile

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

Kol kas nenustatyta jokių kitų susijusių skelbimų.

  1. Skelbimas apie pirkimą Dabartinis skelbimas

    · TED 592606-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 592606-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-08-28 09:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.