Åben Kilde · Sprog: Português

Portugal · Laboratorie-, optisk og præcisionsudstyr

Officiel TED-titel · Português

4026021369/DA/B0036/2026-Aquisição de Apontadores iluminadores - laser light module - Vario-Ray Low Profile

Estado-Maior do Exército · Portugal

Frist 24. sep. 2026 23.59 UTC
Anslået værdi196.000 EUR
Offentliggjort27. aug. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Português

Hvad indkøbes?

4026021369/DA/B0036/2026-Aquisição de Apontadores iluminadores - laser light module - Vario-Ray Low Profile

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

Der er endnu ikke fundet en anden relateret meddelelse.

  1. Udbudsbekendtgørelse Aktuel meddelelse

    · TED 592606-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 592606-2026, senest kontrolleret 28. aug. 2026 09.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.