Nyitott Forrás · Nyelv: Português

Portugália · Laboratóriumi, optikai és precíziós berendezések

Hivatalos TED-cím · Português

4026021369/DA/B0036/2026-Aquisição de Apontadores iluminadores - laser light module - Vario-Ray Low Profile

Estado-Maior do Exército · Portugália

Határidő 2026. szept. 24. 23:59 UTC
Becsült érték196 000 EUR
Közzétéve2026. aug. 27.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Português

Mi a beszerzés tárgya?

4026021369/DA/B0036/2026-Aquisição de Apontadores iluminadores - laser light module - Vario-Ray Low Profile

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

Egyelőre nem azonosítottunk más kapcsolódó hirdetményt.

  1. Versenyfelhívás Jelenlegi hirdetmény

    · TED 592606-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 592606-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. aug. 28. 9:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.