Atviras Šaltinis · Kalba: Português

Portugalija · Statybos darbai

Oficialus TED pavadinimas · Português

CM03EP AVENIDA DA LIBERDADE PARA A EMPREITADA 1ª FASE DE REABILITAÇÃO DOS CANTEIROS ARBUSTIVOS NOS SEPARADORES CENTRAIS

Lisboa Ocidental, SRU - Sociedade de Reabilitação Urbana EM, SA · Portugalija

Terminas 2026-09-24 17:00 UTC
Numatoma vertė514 000 EUR
Paskelbta2026-08-27
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · Português

Kas perkama?

CM03EP AVENIDA DA LIBERDADE PARA A EMPREITADA 1ª FASE DE REABILITAÇÃO DOS CANTEIROS ARBUSTIVOS NOS SEPARADORES CENTRAIS

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

Kol kas nenustatyta jokių kitų susijusių skelbimų.

  1. Skelbimas apie pirkimą Dabartinis skelbimas

    · TED 592136-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 592136-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-08-28 08:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.