Avoin Lähde · Kieli: Português

Portugali · Rakennustyöt

Virallinen TED-otsikko · Português

CM03EP AVENIDA DA LIBERDADE PARA A EMPREITADA 1ª FASE DE REABILITAÇÃO DOS CANTEIROS ARBUSTIVOS NOS SEPARADORES CENTRAIS

Lisboa Ocidental, SRU - Sociedade de Reabilitação Urbana EM, SA · Portugali

Määräaika 24.9.2026 klo 17.00 UTC
Arvioitu arvo514 000 EUR
Julkaistu27.8.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Português

Mitä hankitaan?

CM03EP AVENIDA DA LIBERDADE PARA A EMPREITADA 1ª FASE DE REABILITAÇÃO DOS CANTEIROS ARBUSTIVOS NOS SEPARADORES CENTRAIS

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

Muita tähän liittyviä ilmoituksia ei ole vielä tunnistettu.

  1. Hankintailmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 592136-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 592136-2026, tarkistettu viimeksi 28.8.2026 klo 8.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.