Avatud Allikas · Keel: Português

Portugal · Ehitustööd

Ametlik TED-i pealkiri · Português

CM03EP AVENIDA DA LIBERDADE PARA A EMPREITADA 1ª FASE DE REABILITAÇÃO DOS CANTEIROS ARBUSTIVOS NOS SEPARADORES CENTRAIS

Lisboa Ocidental, SRU - Sociedade de Reabilitação Urbana EM, SA · Portugal

Tähtaeg 24. sept 2026 17:00 UTC
Eeldatav maksumus514 000 EUR
Avaldatud27. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Português

Mida hangitakse?

CM03EP AVENIDA DA LIBERDADE PARA A EMPREITADA 1ª FASE DE REABILITAÇÃO DOS CANTEIROS ARBUSTIVOS NOS SEPARADORES CENTRAIS

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

Ühtegi muud seotud teadet ei ole veel tuvastatud.

  1. Hanketeade Praegune teade

    · TED 592136-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 592136-2026, viimati kontrollitud 28. aug 2026 08:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.