Nyitott Forrás · Nyelv: Română

Románia · Építési munkák

Hivatalos TED-cím · Română

Servicii de proiectare și execuție a lucrărilor pentru REALIZARE PASAJ RUTIER DJ 172 INTERSECȚIE CU LINIA CFR ȘI DN17 ÎN LOCALITATEA BECLEAN, JUDEȚUL BISTRIȚA NĂSĂUD

ORASUL BECLEAN · Románia

Határidő 2026. szept. 21. 12:00 UTC
Becsült érték32 022 103,4 RON
Közzétéve2026. szept. 4.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Română

Mi a beszerzés tárgya?

Realizarea obiectivului privind proiectarea și execuția lucrărilor pentru „REALIZARE PASAJ RUTIER DJ 172 INTERSECȚIE CU LINIA CFR ȘI DN17 ÎN LOCALITATEA BECLEAN, JUDEȚUL BISTRIȚA NĂSĂUD” a fost selectat pentru finanțare în cadrul din Programul Regional Nord-Vest 2021-2027, PRNV/2023/522.A/1 - Soluții pentru creșterea siguranței traficului - investiții în siguranța infrastructurii rutiere pentru a răspunde acestor nevoi. Serviciile de proiectare precum și execuția lucrărilor propuse pentru obiectivul de investiție aferente contractului, sunt descrise în mod detaliat în - caietul de sarcini; - studiul de fezabilitate aferent obiectivului de investiție „REALIZARE PASAJ RUTIER DJ 172 INTERSECȚIE CU LINIA CFR ȘI DN17 ÎN LOCALITATEA BECLEAN, JUDEȚUL BISTRIȚA NĂSĂUD”. Orice operator economic inte

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 499460-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 538254-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  3. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 562995-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  4. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 572641-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  5. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 611278-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 611278-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. szept. 4. 10:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.