Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Română

Ρουμανία · Κατασκευαστικές εργασίες

Επίσημος τίτλος TED · Română

Servicii de proiectare și execuție a lucrărilor pentru REALIZARE PASAJ RUTIER DJ 172 INTERSECȚIE CU LINIA CFR ȘI DN17 ÎN LOCALITATEA BECLEAN, JUDEȚUL BISTRIȚA NĂSĂUD

ORASUL BECLEAN · Ρουμανία

Προθεσμία 21 Σεπ 2026, 12:00 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία32.022.103,4 RON
Δημοσιεύθηκε4 Σεπ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Română

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Realizarea obiectivului privind proiectarea și execuția lucrărilor pentru „REALIZARE PASAJ RUTIER DJ 172 INTERSECȚIE CU LINIA CFR ȘI DN17 ÎN LOCALITATEA BECLEAN, JUDEȚUL BISTRIȚA NĂSĂUD” a fost selectat pentru finanțare în cadrul din Programul Regional Nord-Vest 2021-2027, PRNV/2023/522.A/1 - Soluții pentru creșterea siguranței traficului - investiții în siguranța infrastructurii rutiere pentru a răspunde acestor nevoi. Serviciile de proiectare precum și execuția lucrărilor propuse pentru obiectivul de investiție aferente contractului, sunt descrise în mod detaliat în - caietul de sarcini; - studiul de fezabilitate aferent obiectivului de investiție „REALIZARE PASAJ RUTIER DJ 172 INTERSECȚIE CU LINIA CFR ȘI DN17 ÎN LOCALITATEA BECLEAN, JUDEȚUL BISTRIȚA NĂSĂUD”. Orice operator economic inte

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 499460-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 538254-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  3. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 562995-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  4. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 572641-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  5. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 611278-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 611278-2026, τελευταίος έλεγχος: 4 Σεπ 2026, 10:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.