Hivatalos összefoglaló · Română
Mi a beszerzés tárgya?
Obiectul contractului constă în prestarea de servicii de elaborare a studiului de fezabilitate aferent obiectivului de investiții „CONSTRUIRE/EXTINDERE REȚELE PLUVIALE AFERENTE STRĂZILOR DIN MUNICIPIUL CRAIOVA – ZONA MALL PROMENADA (STĂVILAR) - CANALUL RÂULUI - PÂRÂUL ȘERCA”, în conformitate cu cerinţele prevăzute în Caietul de Sarcini nr. 248738/13.07.2026 şi Tema de proiectare nr.248728/13.07.2026. Obiectivul general la care contribuie realizarea serviciilor de proiectare este dezvoltarea și modernizarea durabilă a sistemului de canalizare pluvială al Municipiului Craiova, în concordanță cu tendințele climatice, directivele europene (2000/60/CE, 91/271/CEE, 2007/60/CE), strategiile naționale și nevoile urbanistice locale. Obiectivul este reducerea riscului de inundații, protejarea corpur
Tájékoztató gépi fordítás. A hivatalos összefoglaló az irányadó.
Hivatalos összefoglaló · Română
Obiectul contractului constă în prestarea de servicii de elaborare a studiului de fezabilitate aferent obiectivului de investiții „CONSTRUIRE/EXTINDERE REȚELE PLUVIALE AFERENTE STRĂZILOR DIN MUNICIPIUL CRAIOVA – ZONA MALL PROMENADA (STĂVILAR) - CANALUL RÂULUI - PÂRÂUL ȘERCA”, în conformitate cu cerinţele prevăzute în Caietul de Sarcini nr. 248738/13.07.2026 şi Tema de proiectare nr.248728/13.07.2026. Obiectivul general la care contribuie realizarea serviciilor de proiectare este dezvoltarea și modernizarea durabilă a sistemului de canalizare pluvială al Municipiului Craiova, în concordanță cu tendințele climatice, directivele europene (2000/60/CE, 91/271/CEE, 2007/60/CE), strategiile naționale și nevoile urbanistice locale. Obiectivul este reducerea riscului de inundații, protejarea corpur
A hirdetmény előzményei
A közbeszerzési eljárás idővonala
Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.
-
Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény
· TED 603146-2026
Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.
Forrás és megbízhatóság
Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 603146-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. szept. 4. 10:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.
Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.