Nyitott Forrás · Nyelv: Lietuvių

Litvánia · Építési munkák

Hivatalos TED-cím · Lietuvių

Krašto kelio Nr. 218 Kretinga–Skuodas ruožo nuo 13,250 iki 14,100 km rekonstravimas

AB Via Lietuva (PV) · Litvánia

Határidő 2026. szept. 15. 7:00 UTC
Becsült értékNincs megadva
Közzétéve2026. aug. 31.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Lietuvių

Mi a beszerzés tárgya?

Krašto kelio Nr. 218 Kretinga–Skuodas ruožo nuo 13,250 iki 14,100 km rekonstravimas

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 559825-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 598044-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 598044-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. szept. 3. 10:06. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.