Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Lietuvių

Λιθουανία · Κατασκευαστικές εργασίες

Επίσημος τίτλος TED · Lietuvių

Krašto kelio Nr. 218 Kretinga–Skuodas ruožo nuo 13,250 iki 14,100 km rekonstravimas

AB Via Lietuva (PV) · Λιθουανία

Προθεσμία 15 Σεπ 2026, 7:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξίαΔεν ανακοινώθηκε
Δημοσιεύθηκε31 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Lietuvių

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Krašto kelio Nr. 218 Kretinga–Skuodas ruožo nuo 13,250 iki 14,100 km rekonstravimas

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 559825-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 598044-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 598044-2026, τελευταίος έλεγχος: 3 Σεπ 2026, 10:06 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.