Nyitott Forrás · Nyelv: Română

Románia · Építési munkák

Hivatalos TED-cím · Română

Executie lucrari pentru obiectivul„Reabilitare termică a pavilionului C17-Fizioterapie, Psihiatrie Copii”

JUDETUL SIBIU · Románia

Határidő 2026. szept. 21. 12:00 UTC
Becsült érték38 422 895,73 RON
Közzétéve2026. aug. 28.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Română

Mi a beszerzés tárgya?

Obiectul contractului constă în execuția lucrărilor aferente obiectivului „Reabilitare termică a pavilionului C17-Fizioterapie, Psihiatrie Copii””. Valoarea totală estimată a contractului de execuție lucrări este de 38.422.895,73 lei fără TVA. Proiectul presupune o eficientizare energetică a clădirii C17 – Fizioterapie, psihoterapie copii, prin urmare, destinațiile, funcțiunile și gradul de rezistență la foc vor rămâne aceleași. Prin renovarea energetică a clădirii C17 se propun lucrări de intervenție, care au ca și obiectiv reducerea consumului de energie primară și a emisiilor de CO2 dar și a consumului anual specific de energie finală pentru încălzire. Clădirea C17 – FIZIOTERAPIE, PSIHOTERAPIE COPII, este cu un regim de înălțime S+P+3E, și se compune din saloane pentru pacienți, cabinet

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 518255-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 554319-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  3. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 595691-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 595691-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. aug. 31. 11:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.