Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Română

Ρουμανία · Κατασκευαστικές εργασίες

Επίσημος τίτλος TED · Română

Executie lucrari pentru obiectivul„Reabilitare termică a pavilionului C17-Fizioterapie, Psihiatrie Copii”

JUDETUL SIBIU · Ρουμανία

Προθεσμία 21 Σεπ 2026, 12:00 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία38.422.895,73 RON
Δημοσιεύθηκε28 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Română

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Obiectul contractului constă în execuția lucrărilor aferente obiectivului „Reabilitare termică a pavilionului C17-Fizioterapie, Psihiatrie Copii””. Valoarea totală estimată a contractului de execuție lucrări este de 38.422.895,73 lei fără TVA. Proiectul presupune o eficientizare energetică a clădirii C17 – Fizioterapie, psihoterapie copii, prin urmare, destinațiile, funcțiunile și gradul de rezistență la foc vor rămâne aceleași. Prin renovarea energetică a clădirii C17 se propun lucrări de intervenție, care au ca și obiectiv reducerea consumului de energie primară și a emisiilor de CO2 dar și a consumului anual specific de energie finală pentru încălzire. Clădirea C17 – FIZIOTERAPIE, PSIHOTERAPIE COPII, este cu un regim de înălțime S+P+3E, și se compune din saloane pentru pacienți, cabinet

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 518255-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 554319-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  3. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 595691-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 595691-2026, τελευταίος έλεγχος: 31 Αυγ 2026, 11:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.