Nyitott Forrás · Nyelv: English

Málta · Orvosi eszközök, gyógyszerek és személyes ápolás

Hivatalos TED-cím · English

CT3036/2026 - Tender for the Purchase of a Multiplace Hyperbaric Therapeutic Chamber, Critical Care capable for the Hyperbaric Unit Department, Mater Dei Hospital (Re-Issue)

Department of Contracts · Málta

Határidő 2026. szept. 24. 7:30 UTC
Becsült érték4 237 288,14 EUR
Közzétéve2026. aug. 25.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · English

Mi a beszerzés tárgya?

CT3036/2026 - Tender for the Purchase of a Multiplace Hyperbaric Therapeutic Chamber, Critical Care capable for the Hyperbaric Unit Department, Mater Dei Hospital (Re-Issue)

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 552757-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 570738-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  3. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 585574-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 585574-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. aug. 28. 6:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.