Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: English

Μάλτα · Ιατρικός εξοπλισμός, φάρμακα και προσωπική φροντίδα

Επίσημος τίτλος TED · English

CT3036/2026 - Tender for the Purchase of a Multiplace Hyperbaric Therapeutic Chamber, Critical Care capable for the Hyperbaric Unit Department, Mater Dei Hospital (Re-Issue)

Department of Contracts · Μάλτα

Προθεσμία 24 Σεπ 2026, 7:30 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία4.237.288,14 EUR
Δημοσιεύθηκε25 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · English

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

CT3036/2026 - Tender for the Purchase of a Multiplace Hyperbaric Therapeutic Chamber, Critical Care capable for the Hyperbaric Unit Department, Mater Dei Hospital (Re-Issue)

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 552757-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 570738-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  3. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 585574-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 585574-2026, τελευταίος έλεγχος: 28 Αυγ 2026, 6:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.