Otvoreno Izvor · Jezik: Italiano

Italija · Arhitektonske, inženjerske i inspekcijske usluge

Službeni naslov na TED-u · Italiano

GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71, DEL D. LGS. 31 MARZO 2023, N. 36 E SS. MM. E II., PER LA CONCLUSIONE DI UN ACCORDO QUADRO CON DUE OPERATORI ECONOMICI, A NORMA DELL’ART. 59, COMMA 4, LETT. A DEL D. LGS. N. 36/2023 E SS.MM. E II., RELATIVO ALL’AFFIDAMENTO DI SERVIZI DI PROGETTAZIONE DI INTERVENTI NEL SETTORE DELLA MOBILITÀ. CUI: S10735431008 2026 00010

Roma Servizi per la Mobilità S.r.l. · Italija

Rok 14. ruj 2026. 11:00 UTC
Procijenjena vrijednost2 000 000 EUR
Objavljeno2. ruj 2026.
Otvorite službenu obavijest ↗

Službeni sažetak · Italiano

Što se nabavlja?

GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71, DEL D. LGS. 31 MARZO 2023, N. 36 E SS. MM. E II., PER LA CONCLUSIONE DI UN ACCORDO QUADRO CON DUE OPERATORI ECONOMICI, A NORMA DELL’ART. 59, COMMA 4, LETT. A DEL D. LGS. N. 36/2023 E SS.MM. E II., RELATIVO ALL’AFFIDAMENTO DI SERVIZI DI PROGETTAZIONE DI INTERVENTI NEL SETTORE DELLA MOBILITÀ. CUI: S10735431008 2026 00010

Povijest obavijesti

Vremenski slijed postupka nabave

Pratite glavne faze i izmjene povezane s ovim postupkom nabave.

  1. Obavijest o nadmetanju

    · TED 474121-2026

    Otvorite službenu obavijest ↗
  2. Obavijest o ispravku Trenutačna obavijest

    · TED 604783-2026

    Otvorite službenu obavijest ↗

Vremenski slijed sastavljen je iz povezanih službenih TED obavijesti. Službena dokumentacija uvijek ima prednost.

Izvor i pouzdanost

Izvor: službena TED obavijest 604783-2026, zadnji put provjerena 2. ruj 2026. 10:05. Izvorna objava ostaje mjerodavna.

Podaci su preuređeni radi lakšeg čitanja. Službena obavijest i dokumentacija uvijek imaju prednost.