Avoin Lähde · Kieli: Ελληνικά

Kypros · Kuljetuskalusto ja aputuotteet

Virallinen TED-otsikko · Ελληνικά

Αρ. Διαγ. 26.027 για την προμήθεια και συντήρηση μικρών λεωφορείων 9 θέσεων με ανυψωτική πλατφόρμα για ΑμεΑ

Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών · Kypros

Määräaika 16.10.2026 klo 6.00 UTC
Arvioitu arvo410 000 EUR
Julkaistu3.9.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Ελληνικά

Mitä hankitaan?

Αρ. Διαγ. 26.027 για την προμήθεια και συντήρηση για πέντε (5) χρόνια, μικρών λεωφορείων 9 θέσεων με ανυψωτική πλατφόρμα για ΑμεΑ

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

Muita tähän liittyviä ilmoituksia ei ole vielä tunnistettu.

  1. Hankintailmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 607990-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 607990-2026, tarkistettu viimeksi 4.9.2026 klo 9.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.