Avoin Lähde · Kieli: Português

Portugali · Korjaus- ja huoltopalvelut

Virallinen TED-otsikko · Português

CPI.PR2026/3717 - Recondicionamento da Estação de Tratamento de Água

Serviço de Utilização Comum dos Hospitais · Portugali

Määräaika 23.9.2026 klo 17.00 UTC
Arvioitu arvo220 000 EUR
Julkaistu26.8.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Português

Mitä hankitaan?

CPI.PR2026/3717 - Recondicionamento da Estação de Tratamento de Água

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

Muita tähän liittyviä ilmoituksia ei ole vielä tunnistettu.

  1. Hankintailmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 588637-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 588637-2026, tarkistettu viimeksi 28.8.2026 klo 10.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.