Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Português

Πορτογαλία · Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης

Επίσημος τίτλος TED · Português

CPI.PR2026/3717 - Recondicionamento da Estação de Tratamento de Água

Serviço de Utilização Comum dos Hospitais · Πορτογαλία

Προθεσμία 23 Σεπ 2026, 5:00 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία220.000 EUR
Δημοσιεύθηκε26 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Português

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

CPI.PR2026/3717 - Recondicionamento da Estação de Tratamento de Água

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

Δεν έχει ακόμη εντοπιστεί άλλη σχετική γνωστοποίηση.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 588637-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 588637-2026, τελευταίος έλεγχος: 28 Αυγ 2026, 10:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.