Avatud Allikas · Keel: Português

Portugal · Remondi- ja hooldusteenused

Ametlik TED-i pealkiri · Português

CPI.PR2026/3717 - Recondicionamento da Estação de Tratamento de Água

Serviço de Utilização Comum dos Hospitais · Portugal

Tähtaeg 23. sept 2026 17:00 UTC
Eeldatav maksumus220 000 EUR
Avaldatud26. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Português

Mida hangitakse?

CPI.PR2026/3717 - Recondicionamento da Estação de Tratamento de Água

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

Ühtegi muud seotud teadet ei ole veel tuvastatud.

  1. Hanketeade Praegune teade

    · TED 588637-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 588637-2026, viimati kontrollitud 28. aug 2026 10:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.