Avatud Allikas · Keel: English

Malta · Haridus- ja koolitusteenused

Ametlik TED-i pealkiri · English

CT2316/2026 - Tender for the Provision of Operational Support Services for Service Users Residing in Birzebbuga Falling under the remit of Aġenzija Sapport - Re issue CT2136/2026

Department of Contracts · Malta

Tähtaeg 25. sept 2026 07:30 UTC
Eeldatav maksumus1 043 340 EUR
Avaldatud3. sept 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · English

Mida hangitakse?

CT2316/2026 - Tender for the Provision of Operational Support Services for Service Users Residing in Birzebbuga Falling under the remit of Aġenzija Sapport - Re issue CT2136/2026

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

  1. Hanketeade

    · TED 540690-2026

    Avage ametlik teade ↗
  2. Parandusteade Praegune teade

    · TED 608329-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 608329-2026, viimati kontrollitud 4. sept 2026 09:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.