Avatud Allikas · Keel: Português

Portugal · Transporditeenused

Ametlik TED-i pealkiri · Português

Serviços de transporte de alunos em táxi, no ano letivo 2026/2027 e 2027/2028- Lotes

Município de Tondela · Portugal

Tähtaeg 23. sept 2026 23:59 UTC
Eeldatav maksumus244 264,15 EUR
Avaldatud27. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Português

Mida hangitakse?

Serviços de transporte de alunos em táxi, no ano letivo 2026/2027 e 2027/2028- Lotes

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

Ühtegi muud seotud teadet ei ole veel tuvastatud.

  1. Hanketeade Praegune teade

    · TED 591350-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 591350-2026, viimati kontrollitud 28. aug 2026 08:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.