Åben Kilde · Sprog: Português

Portugal · Transporttjenester

Officiel TED-titel · Português

Serviços de transporte de alunos em táxi, no ano letivo 2026/2027 e 2027/2028- Lotes

Município de Tondela · Portugal

Frist 23. sep. 2026 23.59 UTC
Anslået værdi244.264,15 EUR
Offentliggjort27. aug. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Português

Hvad indkøbes?

Serviços de transporte de alunos em táxi, no ano letivo 2026/2027 e 2027/2028- Lotes

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

Der er endnu ikke fundet en anden relateret meddelelse.

  1. Udbudsbekendtgørelse Aktuel meddelelse

    · TED 591350-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 591350-2026, senest kontrolleret 28. aug. 2026 08.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.