Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Português

Πορτογαλία · Υπηρεσίες μεταφορών

Επίσημος τίτλος TED · Português

Serviços de transporte de alunos em táxi, no ano letivo 2026/2027 e 2027/2028- Lotes

Município de Tondela · Πορτογαλία

Προθεσμία 23 Σεπ 2026, 11:59 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία244.264,15 EUR
Δημοσιεύθηκε27 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Português

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Serviços de transporte de alunos em táxi, no ano letivo 2026/2027 e 2027/2028- Lotes

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

Δεν έχει ακόμη εντοπιστεί άλλη σχετική γνωστοποίηση.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 591350-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 591350-2026, τελευταίος έλεγχος: 28 Αυγ 2026, 8:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.