Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Čeština

Τσεχία · Ραδιοφωνικός, τηλεοπτικός και επικοινωνιακός εξοπλισμός

Επίσημος τίτλος TED · Čeština

K34 - AV technologie 2

Janáčkova akademie múzických umění · Τσεχία

Προθεσμία 25 Σεπ 2026, 8:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία1.860.000 CZK
Δημοσιεύθηκε25 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Čeština

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

K34 - AV technologie 2

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

Δεν έχει ακόμη εντοπιστεί άλλη σχετική γνωστοποίηση.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 585670-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 585670-2026, τελευταίος έλεγχος: 28 Αυγ 2026, 6:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.