Åben Kilde · Sprog: Čeština

Tjekkiet · Radio-, tv- og kommunikationsudstyr

Officiel TED-titel · Čeština

K34 - AV technologie 2

Janáčkova akademie múzických umění · Tjekkiet

Frist 25. sep. 2026 08.00 UTC
Anslået værdi1.860.000 CZK
Offentliggjort25. aug. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Čeština

Hvad indkøbes?

K34 - AV technologie 2

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

Der er endnu ikke fundet en anden relateret meddelelse.

  1. Udbudsbekendtgørelse Aktuel meddelelse

    · TED 585670-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 585670-2026, senest kontrolleret 28. aug. 2026 06.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.