Deschis Sursă · Limbă: Português

Portugalia · Servicii financiare și de asigurări

Titlu oficial TED · Português

Prestação de serviços na área de seguros - 2026/2027

Município de Palmela · Portugalia

Termen-limită 23 sept. 2026, 23:59 UTC
Valoare estimată643.000 EUR
Publicat26 aug. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Português

Ce se achiziționează?

Prestação de serviços na área de seguros - 2026/2027

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

Nu a fost identificat încă niciun alt anunț asociat.

  1. Anunț de participare Anunțul curent

    · TED 588178-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 588178-2026, ultima verificare: 28 aug. 2026, 10:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.