Atviras Šaltinis · Kalba: Português

Portugalija · Finansinės ir draudimo paslaugos

Oficialus TED pavadinimas · Português

Prestação de serviços na área de seguros - 2026/2027

Município de Palmela · Portugalija

Terminas 2026-09-23 23:59 UTC
Numatoma vertė643 000 EUR
Paskelbta2026-08-26
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · Português

Kas perkama?

Prestação de serviços na área de seguros - 2026/2027

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

Kol kas nenustatyta jokių kitų susijusių skelbimų.

  1. Skelbimas apie pirkimą Dabartinis skelbimas

    · TED 588178-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 588178-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-08-28 10:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.