Nyitott Forrás · Nyelv: Čeština

Csehország · Építési munkák

Hivatalos TED-cím · Čeština

D6 Olšová Vrata - Žalmanov

Ředitelství silnic a dálnic s. p. · Csehország

Határidő 2026. szept. 18. 7:00 UTC
Becsült érték3 054 000 000 CZK
Közzétéve2026. szept. 4.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Čeština

Mi a beszerzés tárgya?

Předmětem veřejné zakázky je výstavba stavebního úseku dálnice D6 Olšová Vrata – Žalmanov, dále výstavba D6 Odpočívka Andělská Hora – doprovodná komunikace, a detašované pracoviště Žalmanov určené pro potřeby Střediska správy a údržby dálnice u Lubence. Celý úsek je součástí dálnice D6 na území Karlovarského kraje. Navazuje na úsek D6 Žalmanov – Knínice a jeho pokračováním je úsek D6 Karlovy Vary – Olšová Vrata. Celková délka stavby 7 340 m, hlavní trasa je navržena jako dálnice o návrhové rychlosti 130 km/h v kategorii D 25,5/130 se šířkou středního dělícího pásu 3,5 m. Součástí stavby jsou přeložky silnic II. a III. tříd, místních a účelových komunikací, výstavba nových mostů, mimoúrovňové křižovatky, opěrných a zárubních zdí, protihlukových stěn a clonících zdí. Dále budou realizovány p

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 564300-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 566663-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  3. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 584437-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  4. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 598659-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  5. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 610363-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 610363-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. szept. 4. 10:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.