Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Čeština

Τσεχία · Κατασκευαστικές εργασίες

Επίσημος τίτλος TED · Čeština

D6 Olšová Vrata - Žalmanov

Ředitelství silnic a dálnic s. p. · Τσεχία

Προθεσμία 18 Σεπ 2026, 7:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία3.054.000.000 CZK
Δημοσιεύθηκε4 Σεπ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Čeština

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Předmětem veřejné zakázky je výstavba stavebního úseku dálnice D6 Olšová Vrata – Žalmanov, dále výstavba D6 Odpočívka Andělská Hora – doprovodná komunikace, a detašované pracoviště Žalmanov určené pro potřeby Střediska správy a údržby dálnice u Lubence. Celý úsek je součástí dálnice D6 na území Karlovarského kraje. Navazuje na úsek D6 Žalmanov – Knínice a jeho pokračováním je úsek D6 Karlovy Vary – Olšová Vrata. Celková délka stavby 7 340 m, hlavní trasa je navržena jako dálnice o návrhové rychlosti 130 km/h v kategorii D 25,5/130 se šířkou středního dělícího pásu 3,5 m. Součástí stavby jsou přeložky silnic II. a III. tříd, místních a účelových komunikací, výstavba nových mostů, mimoúrovňové křižovatky, opěrných a zárubních zdí, protihlukových stěn a clonících zdí. Dále budou realizovány p

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 564300-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 566663-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  3. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 584437-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  4. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 598659-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  5. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 610363-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 610363-2026, τελευταίος έλεγχος: 4 Σεπ 2026, 10:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.