Nyitott Forrás · Nyelv: Nederlands

Hollandia · Vegyipari termékek

Hivatalos TED-cím · Nederlands

UTV - Polyelektroliet Slibontwateringsinstallaties en Slibindikkingsinstallaties (DIG-17883)

Hoogheemraadschap van Rijnland · Hollandia

Határidő 2026. szept. 14. 8:00 UTC
Becsült értékNincs megadva
Közzétéve2026. szept. 2.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Nederlands

Mi a beszerzés tárgya?

Het zuiveren van afvalwater behoort tot de kerntaken van Opdrachtgever. Hierbij ontstaat zuiveringsslib. Het zuiveringsslib dient met de inzet van het Product (polyelektroliet (PE)) binnen de daarvoor vastgestelde tijd bedrijfszeker en ongestoord te worden verwerkt in een Silbontwateringsinstallatie (SOI) of een Slibindikkingsinstallatie (SII), zonder dat daarbij de continuïteit van het zuiveringsproces in gevaar komt. De bij elkaar opgetelde waarde van de onderhavige Raamovereenkomsten is over de initiële looptijd van een (1) jaar en de optiejaren van drie (3) maal een (1) jaar, gemaximeerd tot een bedrag van € 9.900.000, - exclusief BTW (zegge: negen miljoen negenhonderdduizend euro) en exclusief herzieningsclausule.

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 414301-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 605170-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 605170-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. szept. 2. 10:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.