Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Nederlands

Ολλανδία · Χημικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Nederlands

UTV - Polyelektroliet Slibontwateringsinstallaties en Slibindikkingsinstallaties (DIG-17883)

Hoogheemraadschap van Rijnland · Ολλανδία

Προθεσμία 14 Σεπ 2026, 8:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξίαΔεν ανακοινώθηκε
Δημοσιεύθηκε2 Σεπ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Nederlands

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Het zuiveren van afvalwater behoort tot de kerntaken van Opdrachtgever. Hierbij ontstaat zuiveringsslib. Het zuiveringsslib dient met de inzet van het Product (polyelektroliet (PE)) binnen de daarvoor vastgestelde tijd bedrijfszeker en ongestoord te worden verwerkt in een Silbontwateringsinstallatie (SOI) of een Slibindikkingsinstallatie (SII), zonder dat daarbij de continuïteit van het zuiveringsproces in gevaar komt. De bij elkaar opgetelde waarde van de onderhavige Raamovereenkomsten is over de initiële looptijd van een (1) jaar en de optiejaren van drie (3) maal een (1) jaar, gemaximeerd tot een bedrag van € 9.900.000, - exclusief BTW (zegge: negen miljoen negenhonderdduizend euro) en exclusief herzieningsclausule.

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 414301-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 605170-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 605170-2026, τελευταίος έλεγχος: 2 Σεπ 2026, 10:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.