Nyitott Forrás · Nyelv: Deutsch

Németország · Szennyvíz, hulladék, tisztítás és környezetvédelem

Hivatalos TED-cím · Deutsch

Unterhalts- und Glasreinigung ALE Oberbayern / Mühldorf am Inn

Freistaat Bayern, vertreten durch das Amt für Ländliche Entwicklung Oberbayern · Németország

Határidő 2026. szept. 24. 9:00 UTC
Becsült értékNincs megadva
Közzétéve2026. szept. 2.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Deutsch

Mi a beszerzés tárgya?

Der Freistaat Bayern, vertreten durch das Amt für Ländliche Entwicklung Oberbayern, schreibt die Unterhaltsreinigung (Los 1) sowie die Glas- und Rahmenreinigung (Los 2) für ihren Hauptsitz in Mühldorf am Inn aus. Für Los 1 Unterhaltsreinigung beläuft sich die Grundreinigungsfläche auf rund 4642,05m². Die Jahresreinigungsfläche beträgt rund 356815,90m². Für Los 2 Glas- und Rahmenreinigung beläuft sich die Grundfläche auf rund 1028,70m². Die Jahresreinigungsfläche beträgt rund 1028,70m². Die angestrebte Vertragslaufzeit beträgt maximal 4 Jahre (1 Jahr feste Laufzeit + 3x jährliche Verlängerungsoption).

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Versenyfelhívás

    · TED 574005-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 587988-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  3. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 603236-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 603236-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. szept. 4. 10:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.