Nyitott Forrás · Nyelv: Slovenščina

Szlovénia · Építési munkák

Hivatalos TED-cím · Slovenščina

Začasna ojačitev in sanacija viaduktov VA0045 in VA0046 Dolgi most

DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D. · Szlovénia

Határidő 2026. szept. 9. 10:00 UTC
Becsült értékNincs megadva
Közzétéve2026. aug. 31.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Slovenščina

Mi a beszerzés tárgya?

Začasna ojačitev in sanacija viaduktov VA0045 in VA0046 Dolgi most

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 534968-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 568214-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  3. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 588917-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  4. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 591408-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  5. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 599243-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 599243-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. aug. 31. 10:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.