Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Slovenščina

Σλοβενία · Κατασκευαστικές εργασίες

Επίσημος τίτλος TED · Slovenščina

Začasna ojačitev in sanacija viaduktov VA0045 in VA0046 Dolgi most

DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D. · Σλοβενία

Προθεσμία 9 Σεπ 2026, 10:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξίαΔεν ανακοινώθηκε
Δημοσιεύθηκε31 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Slovenščina

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Začasna ojačitev in sanacija viaduktov VA0045 in VA0046 Dolgi most

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 534968-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 568214-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  3. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 588917-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  4. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 591408-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  5. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 599243-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 599243-2026, τελευταίος έλεγχος: 31 Αυγ 2026, 10:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.