Nyitott Forrás · Nyelv: Română

Románia · Építési munkák

Hivatalos TED-cím · Română

Proiectare si Executie Nod Rutier A1 (km 326+155) – DJ 704 (Cugir)

COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. · Románia

Határidő 2026. szept. 14. 12:00 UTC
Becsült érték149 112 769,48 RON
Közzétéve2026. aug. 31.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Română

Mi a beszerzés tárgya?

Obiectul contractului il reprezinta proiectarea si executia Nodului Rutier situat pe Autostrada A1 (km 326+155) – DJ 704 (Cugir), in conformitate cu prevederile contractului de lucrari. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, termenul limita pana la care orice operator economic interesat de participarea la procedura de achizitie publica are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este cu 25 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, Autoritatea Contractanta stabileste un singur termen limita in care va raspunde tuturor solicitari

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 359595-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 389523-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  3. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 422736-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  4. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 457312-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  5. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 489034-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  6. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 529037-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  7. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 566536-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  8. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 578962-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  9. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 597953-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 597953-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. szept. 2. 8:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.