Nyitott Forrás · Nyelv: Polski

Lengyelország · Szennyvíz, hulladék, tisztítás és környezetvédelem

Hivatalos TED-cím · Polski

ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG WOJEWÓDZKICH w sezonie 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 dla Rejonu Dróg Wrocław

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu · Lengyelország

Határidő 2026. szept. 8. 7:00 UTC
Becsült értékNincs megadva
Közzétéve2026. aug. 27.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Polski

Mi a beszerzés tárgya?

ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG WOJEWÓDZKICH w sezonie 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 dla Rejonu Dróg Wrocław. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 573263-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 579171-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  3. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 591500-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 591500-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. aug. 28. 8:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.