Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Polski

Πολωνία · Λύματα, απόβλητα, καθαρισμός και περιβάλλον

Επίσημος τίτλος TED · Polski

ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG WOJEWÓDZKICH w sezonie 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 dla Rejonu Dróg Wrocław

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu · Πολωνία

Προθεσμία 8 Σεπ 2026, 7:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξίαΔεν ανακοινώθηκε
Δημοσιεύθηκε27 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Polski

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG WOJEWÓDZKICH w sezonie 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 dla Rejonu Dróg Wrocław. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 573263-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 579171-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  3. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 591500-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 591500-2026, τελευταίος έλεγχος: 28 Αυγ 2026, 8:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.