Provjeren prikaz tržišta

Cipar — Transportna oprema i pomoćni proizvodi: Javni natječaji

11Otvoreni natječaji

Cipar — Transportna oprema i pomoćni proizvodi: Pronađite novije obavijesti o javnoj nabavi preuzete iz TED-a.

Otvoreno sada11
Objavljeno u 90 dana11
Različiti naručitelji7
IzvorTED

Aktualne prilike

Otvorene obavijesti poredane po roku

Napredno pretraživanje
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Προσφορά για προμήθεια και συντήρηση οχήματος για την υλοποίηση των δράσεων του έργου LIFE -ADAPTS σε σχέση με τη Μεσογειακή Φώκια Αριθμός Διαγωνισμού: 22/2026

Τμήμα Αλιείας και Θαλασσίων Ερευνών

Rok
15. ruj 2026. 08:00 UTC
Procijenjena vrijednost
49 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Radijska, televizijska i komunikacijska oprema

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

ΕΚΤ 12-26: Προμήθεια εξοπλισμού για την ειδικότητα Ηλεκτρονικοί Υπολογιστές, Δίκτυα και Επικοινωνίες του Κλάδου Ηλεκτρολογίας και Ηλεκτρονικών Εφαρμογών της ΔMTEEK

Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και Νεολαίας

Rok
18. ruj 2026. 09:00 UTC
Procijenjena vrijednost
294 800 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Električni strojevi, uređaji i potrošni materijal

Službeni naslov na TED-u · English

116/2026 Supply of Cabinets

Electricity Authority of Cyprus

Rok
23. ruj 2026. 11:00 UTC
Procijenjena vrijednost
1 118 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Δ.Ο 69/2026 ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ (HEV) ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ SUV(SPORT UTILITY VEHICLES)

Αστυνομία Κύπρου

Rok
25. ruj 2026. 07:00 UTC
Procijenjena vrijednost
140 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Προσφορά για Προμήθεια ενός (1) Οχήματος 4*4 για την πραγματοποίηση εποχούμενων περιπολιών στις δύσβατες και βαλτώδεις περιοχές της επικράτειας του Δήμου

ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥ

Rok
2. lis 2026. 09:00 UTC
Procijenjena vrijednost
219 500 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Δ.Ο 31/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Α ΚΑΙ ΔΥΟ (2) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Β ΚΑΙ Η ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ

Αστυνομία Κύπρου

Rok
14. lis 2026. 07:00 UTC
Procijenjena vrijednost
195 000 EUR

Kako koristiti ovu stranicu

Provjerite najvažnije prije prijave

Prije ulaganja resursa usporedite službeni rok, postupak, dokumentaciju i uvjete prihvatljivosti.

Vrijednosti i klasifikacije pomažu pri otkrivanju, ali mjerodavni su izvorna obavijest i njezini najnoviji ispravci.