Επαληθευμένη εικόνα αγοράς

Κύπρος — Μεταφορικός εξοπλισμός και βοηθητικά προϊόντα: Δημόσιες συμβάσεις

11Ανοικτές συμβάσεις

Κύπρος — Μεταφορικός εξοπλισμός και βοηθητικά προϊόντα: Βρείτε πρόσφατες προκηρύξεις δημόσιων συμβάσεων από το TED.

Ανοικτές τώρα11
Δημοσιευμένες σε 90 ημέρες11
Διαφορετικές αναθέτουσες αρχές7
ΠηγήTED

Τρέχουσες ευκαιρίες

Ανοικτές προκηρύξεις ανά προθεσμία

Σύνθετη αναζήτηση
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Μεταφορικός εξοπλισμός και βοηθητικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Ελληνικά

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΥΟ (2) ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΑΡΩΘΡΩΝ ΜΕ ΚΑΔΟ ΩΦΕΛΙΜΟΥ ΟΓΚΟΥ 4.2 – 5.2 m3

ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥ

Προθεσμία
11 Σεπ 2026, 8:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
480.000 EUR
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Μεταφορικός εξοπλισμός και βοηθητικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Ελληνικά

Διαγωνισμός αρ. 22/2026 για τη μίσθωση οχημάτων για την κάλυψη αναγκών του ΕΟΑ Λεμεσού

ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Προθεσμία
14 Σεπ 2026, 9:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
324.000 EUR
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Μεταφορικός εξοπλισμός και βοηθητικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Ελληνικά

Προσφορά για προμήθεια και συντήρηση οχήματος για την υλοποίηση των δράσεων του έργου LIFE -ADAPTS σε σχέση με τη Μεσογειακή Φώκια Αριθμός Διαγωνισμού: 22/2026

Τμήμα Αλιείας και Θαλασσίων Ερευνών

Προθεσμία
15 Σεπ 2026, 8:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
49.000 EUR
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Μεταφορικός εξοπλισμός και βοηθητικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Ελληνικά

Δ.Ο 66/2026 ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

Αστυνομία Κύπρου

Προθεσμία
18 Σεπ 2026, 7:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
175.000 EUR
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Ραδιοφωνικός, τηλεοπτικός και επικοινωνιακός εξοπλισμός

Επίσημος τίτλος TED · Ελληνικά

ΕΚΤ 12-26: Προμήθεια εξοπλισμού για την ειδικότητα Ηλεκτρονικοί Υπολογιστές, Δίκτυα και Επικοινωνίες του Κλάδου Ηλεκτρολογίας και Ηλεκτρονικών Εφαρμογών της ΔMTEEK

Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και Νεολαίας

Προθεσμία
18 Σεπ 2026, 9:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
294.800 EUR
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Ηλεκτρικά μηχανήματα, συσκευές και αναλώσιμα

Επίσημος τίτλος TED · English

116/2026 Supply of Cabinets

Electricity Authority of Cyprus

Προθεσμία
23 Σεπ 2026, 11:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
1.118.000 EUR
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Μεταφορικός εξοπλισμός και βοηθητικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Ελληνικά

Δ.Ο 69/2026 ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ (HEV) ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ SUV(SPORT UTILITY VEHICLES)

Αστυνομία Κύπρου

Προθεσμία
25 Σεπ 2026, 7:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
140.000 EUR
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Μεταφορικός εξοπλισμός και βοηθητικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Ελληνικά

Προσφορά για Προμήθεια ενός (1) Οχήματος 4*4 για την πραγματοποίηση εποχούμενων περιπολιών στις δύσβατες και βαλτώδεις περιοχές της επικράτειας του Δήμου

ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥ

Προθεσμία
2 Οκτ 2026, 9:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
219.500 EUR
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Μεταφορικός εξοπλισμός και βοηθητικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Ελληνικά

Δ.Ο 53/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ (MINI BUS)

Αστυνομία Κύπρου

Προθεσμία
9 Οκτ 2026, 7:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
332.500 EUR
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Μεταφορικός εξοπλισμός και βοηθητικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Ελληνικά

Δ.Ο 31/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Α ΚΑΙ ΔΥΟ (2) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Β ΚΑΙ Η ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ

Αστυνομία Κύπρου

Προθεσμία
14 Οκτ 2026, 7:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
195.000 EUR
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Μεταφορικός εξοπλισμός και βοηθητικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Ελληνικά

Αρ. Διαγ. 26.027 για την προμήθεια και συντήρηση μικρών λεωφορείων 9 θέσεων με ανυψωτική πλατφόρμα για ΑμεΑ

Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών

Προθεσμία
16 Οκτ 2026, 6:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
410.000 EUR

Πώς να χρησιμοποιήσετε αυτή τη σελίδα

Ελέγξτε τα βασικά πριν υποβάλετε προσφορά

Συγκρίνετε την επίσημη προθεσμία, τη διαδικασία, τα έγγραφα και τις απαιτήσεις επιλεξιμότητας πριν δεσμεύσετε πόρους.

Οι αξίες και οι ταξινομήσεις βοηθούν στην ανακάλυψη, αλλά υπερισχύουν η αρχική προκήρυξη και οι τελευταίες διορθώσεις της.