Avatud Allikas · Keel: Deutsch

Saksamaa · Õigus-, turundus-, nõustamis- ja värbamisteenused

Ametlik TED-i pealkiri · Deutsch

Hauptstudie DiGeVe - Datenerhebung & Auswertung

Initiative D21 e.V. · Saksamaa

Tähtaeg 25. sept 2026 10:00 UTC
Eeldatav maksumusTeatamata
Avaldatud27. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Deutsch

Mida hangitakse?

Die Initiative D21 e.V. ("Auftraggeber") ist ein überparteiliches, gemein-nütziges Netzwerk aus Wirtschaft, Politik, Wissenschaft und Zivilgesell-schaft, das sich für die Förderung der digitalen Transformation in Deutschland einsetzt. Durch Studien, Handlungsempfehlungen und Dia-logformate unterstützt sie die Entwicklung einer leistungsfähigen, inklusi-ven und zukunftsorientierten digitalen Gesellschaft. Gegenstand der Ausschreibung ist die Durchführung, Auswertung und Dokumentation von zwei bevölkerungsrepräsentativen Befragungen im Rahmen des Projekts "Die digitale Gesellschaft - verstehen, gestalten, stärken. Mechanismen, Hebel und Gelingensbedingungen digitaler Trans-formation (DiGeVe)" für die Initiative D21. Auf Basis der erhobenen und ausgewerteten Daten sollen zwei Publikationen in

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

Ühtegi muud seotud teadet ei ole veel tuvastatud.

  1. Hanketeade Praegune teade

    · TED 591058-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 591058-2026, viimati kontrollitud 28. aug 2026 08:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.