Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Čeština

Τσεχία · Κατασκευαστικές εργασίες

Επίσημος τίτλος TED · Čeština

II/347 Světlá nad Sázavou – přeložka silnice

Kraj Vysočina · Τσεχία

Προθεσμία 18 Σεπ 2026, 8:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία143.640.000 CZK
Δημοσιεύθηκε1 Σεπ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Čeština

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Předmětem veřejné zakázky je zhotovení díla „II/347 Světlá nad Sázavou – přeložka silnice“. Jedná se o novostavbu, která řeší přeložku silnice II/347 v nové trase mezi ulicemi Zámecká a Nádražní, včetně vybudování nového přemostění řeky Sázavy.

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 563236-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 566952-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  3. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 574910-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  4. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 600030-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 600030-2026, τελευταίος έλεγχος: 4 Σεπ 2026, 6:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.