Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Polski

Πολωνία · Υπηρεσίες πληροφορικής, λογισμικού, διαδικτύου και υποστήριξης

Επίσημος τίτλος TED · Polski

Zakup usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej oraz zakup usługi konsultacji eksperckich wraz z migracją systemów informatycznych opartych o technologię Oracle do chmury

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych · Πολωνία

Προθεσμία 9 Σεπ 2026, 9:30 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία11.302.533,33 PLN
Δημοσιεύθηκε31 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Polski

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup praw do korzystania z usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej, w tym: 1.1. zakup praw do korzystania z usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej, na okres 48 miesięcy od dnia uruchomienia usługi, w liczbie 3 500 000 jednostek Universal Credits lub równoważnych (zamówienie podstawowe); 1.2. zakup zwiększenia (dalej jako „Opcja”) liczby Universal Credits lub jednostek równoważnych dostarczonych w ramach usługi wskazanej w pkt 1, maksymalnie o 3 500 000 jednostek. 1.3. zakup usług producenckich konsultacji eksperckich Oracle Solution Support Center Advantage , w tym usługi migracji oraz usługi Cloud Priority Support lub usługi równoważnej dla usługi wskazanej w pkt. 1) i 2), na okres 48 miesięcy od dnia uru

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 563978-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 581981-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  3. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 599342-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 599342-2026, τελευταίος έλεγχος: 31 Αυγ 2026, 10:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.