Åben Kilde · Sprog: Română

Rumænien · Spildevand, affald, rengøring og miljø

Officiel TED-titel · Română

SERVICII DE COLECTARE, TRANSPORT ȘI ELIMINARE FINALĂ PRIN INCINERARE A DEȘEURILOR MEDICALE

Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara · Rumænien

Frist 15. sep. 2026 12.00 UTC
Anslået værdi4.302.720 RON
Offentliggjort31. aug. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Română

Hvad indkøbes?

Prestare Servicii de colectare, transport și eliminare finală prin INCINERARE a deșeurilor medicale conform cerintelor din Caietul de sarcini si Anexei la Caietul de sarcini. A. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016, termenul limita pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de maxim 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. B. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016 autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarficare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi dinainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificare t

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

  1. Udbudsbekendtgørelse

    · TED 387841-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗
  2. Berigtigelse Aktuel meddelelse

    · TED 599344-2026

    Ændrede afsnit: 1 Åbn officiel meddelelse ↗
  3. Berigtigelse

    · TED 601211-2026

    Ændrede afsnit: 2 Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 599344-2026, senest kontrolleret 3. sep. 2026 11.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.