Åben Kilde · Sprog: Português

Portugal · Medicinsk udstyr, lægemidler og personlig pleje

Officiel TED-titel · Português

MCC - Artigos Diversos de Oftalmologia 2026-2029 CA-3314-CPI-A-260817-A

Unidade Local de Saúde do Alto Minho, EPE · Portugal

Frist 24. sep. 2026 18.00 UTC
Anslået værdi623.832,3 EUR
Offentliggjort27. aug. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Português

Hvad indkøbes?

MCC - Artigos Diversos de Oftalmologia 2026-2029 CA-3314-CPI-A-260817-A

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

Der er endnu ikke fundet en anden relateret meddelelse.

  1. Udbudsbekendtgørelse Aktuel meddelelse

    · TED 590658-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 590658-2026, senest kontrolleret 28. aug. 2026 08.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.