Atviras Šaltinis · Kalba: Français

Prancūzija · Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai

Automatinis vertimas

Šviežių produktų tiekimas – EPLE76

Orientacinis automatinis vertimas, kad būtų lengviau skaityti. Pirmenybė teikiama toliau pateiktam oficialiam TED pavadinimui.

Rodyti oficialų TED pavadinimą

Oficialus TED pavadinimas · Français

Fournitures de Produits Frais - EPLE76

Lycée André MAUROIS - Groupement de commandes des EPLE · Prancūzija

Terminas 2026-09-25 10:00 UTC
Numatoma vertė5 511 612 EUR
Paskelbta2026-08-27
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · Français

Kas perkama?

Fournitures de Produits Frais dans divers Lycées et Collèges publics

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

Kol kas nenustatyta jokių kitų susijusių skelbimų.

  1. Skelbimas apie pirkimą Dabartinis skelbimas

    · TED 591882-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 591882-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-08-28 08:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.