Nyitott Forrás · Nyelv: Română

Románia · Építési munkák

Hivatalos TED-cím · Română

PROIECTARE SI EXECUȚIE LUCRĂRI: Drum TransRegio Feleac TR 35 – Etapa I Centura Metropolitană TR 35 și Drumuri de Legătură – Faza I Centura Metropolitană TR 35 şi Drumuri de legătură, Lot V

Municipiul Cluj-Napoca · Románia

Határidő 2026. szept. 15. 12:00 UTC
Becsült érték488 598 683,76 RON
Közzétéve2026. szept. 3.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Română

Mi a beszerzés tárgya?

PROIECTARE SI EXECUȚIE LUCRĂRI: „Drum TransRegio Feleac TR 35 – Etapa I Centura Metropolitană TR 35 și Drumuri de Legătură – Faza I Centura Metropolitană TR 35 şi Drumuri de legătură, Lot V: drumul TR35 între km 28+600 și km 31+700 , incluzând Nodul 14 (Sopor), nodul 15 (Selgros) și parțial drumul de legătură DL B6( de la nod 14-[Sopor] până km 1+600)" - conform documentatiei tehnice atasate; In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016 cu modificările si completările ulterioare, autoritatea stabileste ca orice operator economic interesat de participarea la procedura de achizitie publica are dreptul de a solicita clarificări sau informaţii suplimentare in legătură cu Documentaţia de atribuire - cu 20 de zile anterior termenului limita depunere oferte, la care se

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 357078-2026

    Módosított szakaszok: 2 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 508487-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  3. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 566550-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  4. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 596793-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  5. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 606970-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 606970-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. szept. 3. 10:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.