Nyitott Forrás · Nyelv: Polski

Lengyelország · Elektromos gépek, készülékek és fogyóeszközök

Hivatalos TED-cím · Polski

Retrofit systemu bateryjnego w autobusach elektrycznych marki Solaris U12E oraz U18E taboru MPK S.A. w Krakowie

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA W KRAKOWIE · Lengyelország

Határidő 2026. szept. 18. 10:30 UTC
Becsült értékNincs megadva
Közzétéve2026. szept. 3.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Polski

Mi a beszerzés tárgya?

Przedmiotem zamówienia jest retrofit systemów bateryjnych, magazynów energii(baterii trakcyjnych) w 3 autobusach Solaris tj. typ U12E – 1 sztuka -DE606 oraz typ U18E – 2 sztuki - DN005, DN006, wraz wymaganymi modyfikacjami, o których mowa w Dokumentach zamówienia.

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 559780-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 606581-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 606581-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. szept. 4. 8:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.